Медична довідка 095/о

Як отримати і де видається медична довідка 095/о?

Медична довідка 095/о — це офіційний документ, який підтверджує, що учень або студент тимчасово не здатний проходити навчання в школі чи вузі по лікарським показанням. Також медична довідка 095/о може бути приводом для продовження сесії в разі хвороби студента. Медична довідка 095/о досить затребувана серед студентів і учнів, адже молодим людям часто доводиться пропускати заняття, з різних причин. Медична довідка 095 / о може знадобитися навіть в тому випадку, якщо Ви не зверталися до лікаря, а лікувалися вдома: без медичної довідки 095/о ви не зможете довести, що пропустили заняття через хворобу. З цієї причини Ви не маєте права займатися самолікуванням — навіть якщо у вас всього лише легка застуда, Ви зобов’язані звернутися до лікаря, витратити масу часу на черги і вживати ліки. І це незважаючи на те, що простуджена людина зазвичай потребує перебування в спокої — хвороба проходить сама собою через кілька днів. Але згідно із законом Ви зобов’язані отримати медичну довідку 095/о, інакше вам зарахують пропуск.

Медична довідка 095/о може покрити не більше двох тижнів хвороби і звільнити від фізкультури терміном до місяця. Отримати медичну довідку 095/о зазвичай досить складно. Виписати медичну довідку 095/о про тимчасову непрацездатність може тільки терапевт або педіатр, але при хворобі Вам може знадобитися і відвідування інших фахівців: отоларинголога, невропатолога, хірурга, пульмонолога і т. д.
Потрібно враховувати, що крім огляду лікаря пацієнтам часто призначають додаткові дослідження: аналізи сечі, крові або флюорографію грудної клітини.
Існує декілька способів отримати медичну довідку 095 /о. Можна стояти у довгих чергах поліклініки, витративши досить багато часу на це. Також можна звернутися у приватну клініку, де черги менші, але доведеться викласти чималу суму за здачу аналізів та обстеження. Але є набагато простіший спосіб – купити медичну довідку 095 /о у нашої фірми. Ми зробимо Вам медичну довідку 095/о всього за 1 день. До того ж, недорого, якісно, легально та без черг. Медична довідка 095/о забезпечить Вас законними міні-вихідними, якщо відчуваєте в них необхідність. Завдяки медичної довідки 095/о можна позбавитися прискіпливих допитувань викладачів та виснажливих фізичних навантажень. Медична довідка 095/о є легальною по всій території України.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.
 
Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

1-2 дні — 100 грн
3-5 днів — 150 грн
6-10 днів — 200 грн
11-14 днів — 250 грн