Медична довідка 086/о

Навіщо потрібна і як оформлюється медична довідка 086/о (медогляд)?

Згідно з чинним українським законодавством, вступаючи до вищого навчального закладу абітурієнт зобов’язаний надати МОН України певний пакет документів. Медична довідка 086/о (медогляд) входить в їх число. Медична довідка 086/о (медогляд) є офіційним документом, який підтверджує задовільний стан здоров’я людини. Навчальний заклад (училище, коледж, технікум, академія, інститут, університет) аналізує надану інформацію, робить висновки про можливість людини проходити навчання.

Для отримання даної медичної довідки 086/о (медогляд) необхідно пройти медогляд мінімум п’яти лікарів:

1. Хірурга;

2. Окуліста;

3. Терапевта;

4. Невропатолога;

5. Отоларинголога;

Щоб оформити медичну довідку 086/о (медогляд) вам, для початку, доведеться звернутися до терапевта медустанови, від якого ви отримаєте направлення на обстеження у інших фахівців. Крім того, не варто забувати про флюорографії, здачу інших загальних аналізів та проставлення печатки медустанови. Але вистояти декілька черг в місцевій поліклініці, значить, позбутися всього свого вільного часу. Пройти медогляд в приватній клініці значить — заплатити немаленькі кошти за надані послуги. Тому, якщо у вас немає зайвого часу і грошей на державний чи приватний медзаклад, можна замовити медичну довідку 086/о (медогляд) за доступною ціною у нашій компанії. Ми швидко, якісно, недорого та легально оформимо Вам медичну довідку форми 086/о (медогляд). Наша фірма допомогла з оформленням даного документу не одній сотні людей. Всього один день – і медична довідка готова. Ви без жодних проблем вступите до бажаного навчального закладу.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми. Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді.