Медична довідка 027/о

Як отримати і де видається медична довідка виписка з амбулаторної або стаціонарної карти хворого 027 /о?

Медична довідка 027/о, інакше звана неоплачуваним лікарняним листом, відмінно допоможе вам пояснити свою відсутність на заняттях або роботі в разі, якщо відсутність перевищила 14-денний термін. За своїм змістом медична довідка 027/о є випискою з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого.

Існує два види медичної довідки 027/о:

  1. Амбулаторна медична довідка 027/о — виписка з карти пацієнта про перенесене захворювання. Медичну довідку 027/о оформляють у разі, якщо лікування проводилося в домашніх умовах або мав місце огляд в поліклініці.
  2. Стаціонарна медична довідка 027/о про проведене лікування пацієнта в умовах стаціонару в будь-якому з лікувальних або санаторно-профілактичних установ. Медична довідка 027/о вміщує інформацію про проведені огляди, діагностичні обстеження, лабораторні аналізи. До медичної довідки 027/о вписують всі результати проведених досліджень, остаточний діагноз, повний анамнез і матеріали про динаміку перебігу захворювання.

Обидві форми медичної довідки 027/о повинні мати інформацію рекомендаційного характеру про подальше лікування або профілактичні заходи. У медичній довідці 027/о відображені такі моменти як: дати звернення та виписки, результати оглядів, діагноз, діагностичні дані, проведене лікування і рекомендації до праці. Дана медична довідка 027/о дозволяє пропустити до 45днів роботи і навчальних занять. Медична довідка 027/о може бути заміною лікарняному листу і найчастіше використовується для пред’явлення в школах або вузах, коли потрібне тривале звільнення від занять фізкультури чи інших фізичних навантажень. Також довідка -027/о дозволяє оформити академвідпустку.

Але що ж робити, коли медична довідка 027 /о потрібна терміново і часу стояти у чергах немає? Наша фірма Вам допоможе у вирішенні цієї проблеми. Ми швидко, якісно та легально вирішимо цю проблему. Медична довідка 027/о видана нами документ є легальним по всій Україні. Медична довідка 027 /о буде зроблена всього за 1 день і без черг. Наша фірма допомогла сотням людей у вирішенні даної проблеми.Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.

1-5 днів — 300 грн

6-10 днів — 350 грн 

11-15 днів — 400 грн

16-20 днів — 450 грн

21-25 днів — 500 грн 

26-30 днів — 550 грн 

31-35 днів — 600 грн

36-40 днів — 650 грн

41-45 днів — 700 грн