Медична довідка 063/о (карта щеплень)

В нашій державі практикується серйозний підхід до профілактики захворювань за допомогою щеплень. З самого народження і протягом усього життя від людини вимагають медичну довідку 063/о для надання в різні інстанції. Складність отримання документа полягає в тому, що він не може бути оформлений в результаті одного відвідування поліклініки.

Відомості в бланк заносяться не відразу, а поступово протягом довгих років. Якщо у вас немає такого документа, або в ньому є прогалини, то рекомендуємо купити довідку 063/о в нашій компанії.

Головне призначення карти щеплень — підтвердження факту профілактичних заходів проти певного списку небезпечних захворювань. Інформація з довідки по формі 063 відкриває допуск до зарахування в різні колективи: дитячі садки, школи, вузи, оздоровчі табори і санаторії.

Найчастіше документ потрібен батькам неповнолітніх дітей, але стане в нагоді він і в дорослому житті. Більшість профілактичних щеплень роблять в дитинстві, і якщо у людини немає карти щеплень, то йому вже не зможуть його оформити на підставі словесних запевнень.

Довідка входить в пакет документів для працевлаштування в різних сферах: освіта і виховання дітей, торгівля, виробництво, сервісне обслуговування населення. Згідно із законодавством, людину не можуть зобов’язати робити щеплення, але їх відсутність значно обмежує подальші можливості для пошуку роботи. Також інформація з прищеплювальної карти потрібно для виїздів за кордон з метою туризму або ділових поїздок.

Ціна залежить від багатьох факторів, уточнюйте у менеджера.