Медична довідка про флюорографію

Що являє собою медична довідка про флюорографію?

Медична довідка про пройдену флюорографію — документ, що підтверджує факт успішного проходження відповідного обстеження (флюорографія — різновид рентгенологічного дослідження органів грудної клітини, що застосовується для скринінгу туберкульозу і новоутворень в легенях). Медична довідка про флюорографію включає пакет документів, необхідних для надання за місцем навчання або роботи, в тому числі обов’язкова при отриманні особистої медкнижки — документа, необхідного для працівників підприємств громадського харчування, медицини, дитячих освітніх установ і представників інших професій, які передбачають безпосередній контакт з людьми. Результат діагностики зберігається в медичній установі, а на руки пацієнту видають лише маленький бланк довільної форми. У ньому обов’язково написано вручну висновок лікаря або стоїть штамп зі стандартним формулюванням про те, що патологічних змін не виявлено.

Як отримати медичну довідку про флюорографію?

Медичну довідку про флюорографію можна отримати в районній поліклініці, відстоявши чергу до лікаря, що призначає обстеження, а потім прийшовши в інший день в сам рентгенівський кабінет. Однак якщо Ви не хочете витрачати час або піддавати себе в черговий раз небезпечному опроміненню, яке можна робити не частіше 1 разу на рік, то є сенс звернутися до нашої компанії. Довідка про флюорографічне обстеження буде заповнена з урахуванням вимог законодавства і буде містити всі необхідні печатки. Наша фірма має такі переваги як:

  1. Економія Вашого часу – зробимо необхідну Вам медичну довідку за 1 день.
  2. Турбота про здоров’я – опромінення грудної клітини при даному обстеженні заборонено вагітним, а також може нашкодити жінкам з доброякісними новоутвореннями в молочних залозах або мастопатією.
  3. Економія грошей – у нас купити медичну довідку флюорографію набагато дешевше, ніж у приватній клініці.
  4. Гарантія якості — куплена довідка заповнена справжнім лікарем і завірена його підписом і печаткою.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

 
Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Ціна — 150 грн