Медична книжка

Як і де отримати медичну книжку?

Будь-який вид трудової діяльності пов’язаний з певною кількістю вимог до працівників. Ці вимоги можуть стосуватися різних критеріїв і якостей: зовнішній вигляд, охайність, комунікативність, вміння працювати в колективі. Вимоги до гігієни і висновок про відсутність захворювань потенційного співробітника організації, також є важливими умовами при працевлаштуванні.

Особисту медичну книжку повинні мати всі люди, які працюють:

  1. На підприємствах харчової промисловості;
  2. На підприємствах громадського харчування і торгівлі (магазини, їдальні, кафе, ресторани, аптеки та інші);
  3. На підприємствах водопровідних споруд;
  4. У лікувально-профілактичних, дошкільних і навчально-виховних установах;
  5. На об’єктах комунального обслуговування;
  6. Люди, професійна діяльність яких законодавчо передбачає проведення медоглядів при надходженні на роботу і періодичні медогляди в подальшому.

Особисту медичну книжку можна отримати: відстоявши величезні черги у поліклініках, заплативши великі гроші за огляд та здачу аналізів у приватних клініках або ми можемо оформити вам особисту медичну книжку.

Наша фірма:

  1. Бере всі формальності на себе, надаючи клієнтові готовий заповнений документ, що задовольняє всім стандартам оформлення медичної документації.
  2. Має лояльну цінову політику — такий важливий документ як медичну книжку купити у нас зможе клієнт з будь-яким рівнем достатку.
  3. Оформляє .особисту медичну книжку легально — засумніватися в його дійсності не зможе жоден роботодавець. Книжка містить всі необхідні дані, висновки лікарів-фахівців, терапевта. Все це засвідчується підписом, печаткою лікаря, штампом медустанови.
  4. Дотримується термінів -виготовлення санітарної книжки займає один день.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Ціна — 200 грн