Довідка у довільній формі

Як отримати і де отримати медичну довідку у вільній формі?

Більшість медичних документів видається пацієнтам і заноситься в їх історії хвороб, вони підкорюються чітким правилам оформлення і повинні бути на певних бланках з строго визначеними печатками і підписами. Але є ряд медичних документів, які можуть бути виписані у вільній формі, а їх справжність підтверджується тільки особистим підписом лікаря та штампом. Медична довідка з поліклініки оформлена у вільній формі, являє собою спеціальний медичний бланк, завірений печаткою медичної установи, особистою печаткою і підписом лікаря. Як правило, вільна форма медичної довідки з поліклініки підтверджує, що Ви перебували на прийомі у лікаря (терапевта, окуліста, хірурга, невропатолога і т.д.).

Даний вид медичних довідок може Вам знадобитися в наступних ситуаціях:

— загострення будь-яких хронічних захворювань: симптоми яких накладають на пацієнта тимчасові обмеження працездатності;

— відсутність вас на робочому місці по причині несерйозних нездужань;

— при пропуску занять у ВУЗі, коледжі, школі.

У житті трапляється всяке. Іноді не маєш можливості піти на роботу або навчання через обставини, що склалися, а іноді через банальну лінь. У будь-якому випадку, доводити щось комусь не завжди має сенс. У більшості навчальних, адміністративних та інших закладах порушення дисципліни карається шляхом зниження заробітної плати, викликом батьків та іншими непередбачуваними і неприємними наслідками. Тут на допомогу приходить медична довідка у вільній формі. Отримати медичну довідку в вільній формі можна у поліклініці, відстоявши велику чергу, що відніме у Вас досить багато дорогоцінного часу. Також медичну довідку вільної форми можна отримати у приватній клініці, віддавши за огляд лікаря чималу суму. Але є простіший спосіб – замовити медичну довідку в вільній формі у нашої фірми. Ми працюємо швидко, якісно, легально. Наші ціни доступні кожному. Медична довідка вільної форми легальна на всій території України і приймається в усіх закладах. Ми зробимо Вам даний документ всього за 1 день.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Ціна — 200 грн