Медична довідка для відвідування спорт секції

Що таке медична довідка для відвідуванння спортивної секції та як вона оформлюється?

З огляду на масштаби відвідування людей тренувальних комплексів, необхідністю стало пред’явлення медичної довідки для відвідування спортивної секції. Медична довідка для спортсекції є медичним висновком про відсутність протипоказань до заняття певним видом спорту. Медична довідка для спорт секції це дозвіл для спортзалів, секцій, фітнесу, тренажерного залу та інших занять, що передбачають фізичні навантаження.

Це медичний документ, що підтверджує:

  1. Здоров’я людини дозволяє займатися спортом без заподіяння собі шкоди;
  2. У людини немає захворювань, які можуть стати причиною погіршення стану при заняттях конкретними спортивними вправами;
  3. Відсутність шкірних захворювань, що передаються контактним шляхом, поверхнею спортивних снарядів.

Наступні захворювання накладають заборону на заняття в спортивному залі:

— хронічні хвороби в стадії загострення;

— епілепсія;

— психічні розлади;

— ракові пухлини;

— грибкові інфекції;

— органічні ураження серця;

— травми голови і хребта;

— травми очей;

— перенесений інсульт, інфаркт і т.д.

Заняття спортом з обережністю і рядом обмежень можливі при захворюваннях центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, судин і т.д. При цьому про ваші захворювання обов’язково повинен знати тренер.

Якщо Ви гарно себе почуваєте і не маєте жодної з вищеперерахованих хвороб, то можете купити медичну довідку для спортсекції у нашої фірми. Ми швидко, якісно, недорого та легально оформимо Вам медичну довідку для спортсекціїї. У нас немає черг, на відміну від поліклінік, а менеджери привітні та доброзичливі. Наша фірма оформить Вам медичну довідку для відвідування спортивної секції всього за 1 день.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Ціна — 200 грн