Довідка ЛКК

Що таке довідка ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) та які основні нюанси її оформлення?

ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) — клініко-консультативна комісія, колегіальний орган, який створюється на базі державних лікувально-профілактичних установ або при регіональних органах охорони здоров’я. Життєвих ситуацій, коли може знадобитися довідка ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) існує безліч. Найпоширенішою обставиною є підтвердження довготривалої хвороби. Отримавши таку довідку ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) від клініко-консультативної комісії, лікарняний людини може бути продовжений до одного року. При цьому не встановлюється інвалідність, працівник не звільняється з основного місця в зв’язку з хворобою. Очолює лікарсько-консультативну комісію головний лікар або завідувач відділенням, склад комісії зазвичай не змінюється.

Висновок ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) необхідний тоді, коли лікар не може прийняти рішення одноосібно або не має на це право, а саме:

  1. Продовження лікарняного більш ніж на місяць;
  2. Оформлення академічної відпустки студентам;
  3. Надання житлоплощі інвалідам;
  4. Ухвалення рішення про переривання вагітності;
  5. Звільнення учня від фізкультури або іспитів;
  6. Підтвердження права на соціальні виплати інваліду;
  7. Переведення дитини на домашнє навчання за станом здоров’я і ін.

Для прийняття рішення в комісії ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) потрібно, щоб більшість її членів проголосували однаково — тільки в такому випадку висновок ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) вважається прийнятим. Рішення, яке було прийнято на засіданні ЛКК лікарсько-консультативної або лікарсько-контрольної комісії, офіційно оформляється в медичних документах як протокол укладення довідки ЛКК (лікарсько-консультативна комісія).

Отримати медичну довідку ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) досить важко у поліклініках, адже тривалим є процес отримання даного документа. На збір необхідної інформації та документів може піти від 1 до 7 днів. Також ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) не завжди ухвалює необхідний Вам висновок. Наша фірма може допомогти у вирішенні даної проблеми. Ми оформимо вас медичну довідку ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) всього за один день швидко, якісно, легально і недорого. У нас немає довгих черг.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Від 500 грн