Комплект медичних довідок для оформлення академвідпустки

Пропустили тривалий період в університеті?

Весь час забирає робота, проблеми в сім’ї чи просто бажання відпочити від навчання?

Це не проблема, ми зможемо допомогти вирішити ваші проблеми!!!

Медична довідка, а саме медична довідка про академвідпустку видається в тих випадках, коли вам необхідно бути відсутнім від занять в університеті на більш тривалий період (від 6-ти до 12 місяців). За допомогою академвідпустки ви зможете протягом одного року не відвідувати заняття у вищому навчальному закладі, зберігаючи при цьому статус студента. Проте інколи цей термін можна продовжити навіть до 2-х років. Після закінчення періоду академвідпустки ви зможете повернутися в університет і продовжити своє навчання.

Академвідпустка допоможе всім студентам, яким загрожує відрахування з ВНЗ зберегти своє місце серед студентів і бути відсутнім на парах протягом одного року. Крім того, академічна відпустка використовується в тих випадках, коли обставини змушують людину покинути улюблений університет на невизначений час. Академвідпустка допомoгає там, де інші довідки безсилі. Ніяка інша медична довідка не дає можливість настільки тривалої відсутності і саме тому так важко дістати довідку для академвідпустку. Звичайно, ви можете звернутись до приватної лікарні і проходити там лікарів, здавати аналізи, ЕКГ, але це є досить тривалим процесом і не завжди позитивним для вас. Тому ми пропонуємо вирішити вашу проблему в рази легше, оскільки з нашою допомогою ви будете мати медичну довідку академвідпустку в найкоротші терміни і без зайвих ускладнень.

Комплект медичних довідок для академвідпустки складається з таких медичних довідок:

  1. Висновок ЛКК(лікарсько-консультативної комісії)
  2. Медична довідка 027/о (виписка з стаціонарної/амбулаторнї карти хворого)
  3. Медична довідка 095/о

Купуючи медичну довідку для академвідпустки у нас, то ми зі свого боку гарантуємо:

  1. Грамотне оформлення згідно з вимогами МОЗ;
  2. Найкоротші терміни в оформленні та отриманні медичної довідки для академвідпустки.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.
 

Ціна — 1200 грн