Медична довідка для дострокової здачі сесії

Навіщо потрібна і як оформлюється довідка для дострокової здачі сесії?

Сесія проходить 2 рази на рік: взимку і влітку, тривалість і дати іспитів встановлюються керівництвом університету заздалегідь. Але студенти народ невгамовний: хтось знайшов собі роботу за кордоном на літо, у когось важливі спортивні змагання, а хтось банально хоче почати відпочивати раніше. :

Причинами для дострокової здачі сесії є:

— Терміновий переїзд

— Хвороба – необхідність операції або санаторного лікування;

— Сімейні обставини – догляд за хворим родичем;

— Спортивні збори;

— Вагітність – коли пологи заплановані на перший іспит;

— При навчанні у двох навчальних закладах – коли дати іспитів збігаються;

— Направлення від самого ВНЗ на науковий захід.

Незважаючи на вищевказаний перелік, можливі й інші причини для дострокової здачі сесії. У будь-якому випадку їх треба буде викласти в заяві, яку необхідно надати в деканат для отримання допуску. Студент пише заяву на дострокову здачу сесії на ім’я проректора з навчальної роботи і надає в деканат. Далі вона потрапляє до ректора ВНЗ, де вирішується питання про можливість видачі довідки, що учень допущений до дострокової здачі заліків та іспитів. Якщо підстави дійсно вагомі і надані відповідні медичні довідки, то ректор і проректор підписують розпорядження про допуск, а копію відправляють в навчально-методичне управління. Далі навчально-методичне управління видає направлення на передчасну здачу заліків та іспитів, а деканат, в свою чергу, віддає його студенту.

Отримати медичну довідку на дострокову здачу сесії досить важко. Доведеться стояти не у одній черзі. Здавати аналізи і проходити огляд у приватній клініці досить дорого. Але є легший спосіб отримати медичну довідку для дострокової здачі сесії – звернутися до нашої фірми. Ми швидко, якісно, недорого та правильно оформимо Вам необхідний документ. Медичні довідки для дострокової здачі сесії, видані нашою фірмою, є легальними на всій території України і видані на законних підставах. Ваше замовлення швидко приймуть наші привітні менеджери. Медична довідка для дострокової здачі сесії буде готова всього за один день. Наша фірма допомогла у видачі медичної довідки для дострокової здачі сесії не одній сотні людей – і Вам з радістю допоможемо.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Для початку нашої співпраці заповніть онлайн-заяву прямо на сайті або зв’яжіться з менеджером по вказаному номеру телефона. Доставка здійнюється відділенням Нової пошти за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки. Якщо медична довідка відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Такий серйозний підхід вимагає часу, тому ми не даємо сумнівних обіцянок у видачі медичних довідок за годину. Проте ми точно гарантуємо, що нам вистачить одного дня для оформлення медичної довідки для дострокової здачі сесії в умовах поліклініки без Вашої присутності. Довідку буде видано і підписано реальними представниками медичної установи, тому її легальність гарантована.

Ціну уточнюйте в адміністратора

Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді вам допомогти.