Аналізи (крові, сечі, калу, зішкріб на ентеробіоз)

Навіщо потрібні аналізи калу, сечі, крові і як вони робляться?

Дослідження калу затребуване, в першу чергу, для виявлення проблем з шлунково-кишковим трактом і паразитів. Даний метод є одним з найбільш ефективним, так як кал являє собою дзеркало всього стану травної системи і на ньому відбиваються усі біохімічні процеси. Крім виявлення захворювань, аналіз калу використовується і для діагностики перебігу вже наявних хвороб, з метою підбору найбільш ефективного лікування.

Загальний аналіз сечі — найбільш поширене медичне дослідження, яке призначається лікарями для уточнення того чи іншого діагнозу. Довідка-аналіз сечі містить в собі дані про хімічні властивості дослідженого матеріалу і показники його мікроскопічного осаду. Важливість проведення такого аналізу незаперечна, так як він допомагає виявити різні хвороби сечостатевої системи, проблеми з нирками, а також захворювання з запальним процесом або інфекційним. Клінічні показники значно полегшують вибір лікарської групи для проведення терапії.

Оформлення медичної довідки загального аналізу крові необхідно при диспансеризації, для працевлаштуванні, при вступі до навчального закладу, перед вакцинацією і при різних захворюваннях. Для отримання коректних показників необхідно підготуватися: бажано відвідувати медкабінет натщесерце, оскільки склад їжі може трохи змінити окремі характеристики.

Документ про лабораторні дослідження містить таку основну інформацію:

  1. зміст еритроцитів;
  2. рівень гемоглобіну;
  3. значення відношення еритроцитів до кількості плазми в крові;
  4. зміст тромбоцитів;
  5. кількість лейкоцитів;
  6. швидкість реакції осідання еритроцитів.

 

Якщо вас щось турбує і є скарги — це правильний варіант, здати всі аналізи просто необхідно. Але що робити в тому випадку, якщо довідка, яку необхідно надати вимозі — це просто формальність? Зрозуміло, що підпирати лікарняні стіни, стоячи годинами в довжелезних чергах, нікому не хочеться. Кількох днів або тижнів вільного часу у вас, швидше за все, також не буде. Тому потрібно шукати альтернативні способи здачі аналізів. Ви можете звернутися до нашої фірми і ми швидко і якісно зробимо Вам медичну довідку про здачу аналізів крові, сечі, калу. При цьому виданий нами документ є легальним по всій території України. Довідку аналізи сечі, крові і калу ми зробимо за 1 день, недорого. Наша фірма допомогла з оформленням даного документу не одній сотні людей. Але при цьому ми працюємо швидко і у нас немає черг.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичних аналізів Ви можете знову купити медичні аналізи у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичних аналізів. Якщо медичні аналізи відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичні аналізи недорого. А тому варто замовити медичні аналізи з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми.

Ціна — 200 грн за один аналіз